İyilik Dükkanı

Teslimat Bilgileri


Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 13:00’ ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman "Hesabım" bölümündeki  Sipariş Geçmişim sekmesinden takip edebilirsiniz.

Teslim Alma

Siparişiniz seçtiğiniz kargo firması vasıtası ile belirttiğiniz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye gidilerek ürünün teslim alınmaması halinde  paketiniz kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

GÖNDERİM ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme

İyilik Dükkanı olarak sizlere farklı kargo firmalarının seçeneklerini sunmaktayız. Firmalara ve seçeneklere göre değişen fiyatları sitemizden ilgili ürün sayfasında inceleyebilirsiniz.

Teslimat Süresi

Siparişleriniz ürünü aldığınız kampanyanın bitimini takip eden yedi iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.